Naša spoločnosť zabezpečuje autorizovaný predaj a servis registračných
EURO pokladníc značky ELCOM. VIAC O ZNAČKE ELCOM >>
Ponúkame tiež softvér pre reštaurácie vrátane kompletného hardverového vybavenia.

 

 

ELMONT COPY s.r.o. je prémium partner spoločnosti SHARP. Zabezpečujeme záručný, pozáručný servis, predaj spotrebného materiálu SHARP.
VIAC INFO O ZNAČKE  SHARP>>

 


Navštívte našu  značkovú  predajňu

T-Mobile.  Nájdete  nás na Palárikovej ulici  č .80  v Čadci. 
 
       
Euro-500 a Euro-100 - prvé certifikované pokladnice na euro

S prijatím Generálneho zákona č.659/2007 Z. z. o zavedení meny euro v Slovenskej republike sa nám ako prvým podarilo dosiahnuť významný úspech. Najobľúbenejšie a najpredávanejšie modely pokladníc Euro na slovenskom trhu už majú nový certifikát potvrdzujúci súlad s novou legislatívou a sú pripravené na predaj.

Spolu sme jednotkou na trhu

Už dnes pre vás máme k dispozícií pokladnice s certifikovaným softvérom umožňujúcim prechod na novú menu euro podľa platného Generálneho zákona. Naše pokladnice s euro softvérom veľmi jednoducho rozpoznáte aj podľa autorizačnej nálepky umiestnenej na viditeľnom mieste na pokladnici a samozrejme aj na novom certifikáte vydanom výskumným ústavom EVPÚ a. s. Nová Dubnica , ktorý potvrdzuje súlad Euro pokladníc so zákonom č. 659/2007 Z. z. a s vyhláškou č. 55/1994 Z. z.

Buďte medzi prvými

Modelové rady registračných pokladníc Euro-500 T, TX a TE a Euro-100 s novým certifikovaným euro softvérom sú už pripravené na to, aby ste ich mohli s istotou dodať svojím zákazníkom. Už dnes si ich môžete objednať na našich známych telefónnych číslach 051/ 74 64 103, 104, 105,106.

Navyše nezabudnite aj tento mesiac využiť našu zvýhodnenú ponuku pri objednávke registračných pokladníc vopred. Objednávky na júl 2008 prijímame do 17. 3. 2008.

Už čoskoro vám prinesieme informácie o dostupnosti ďalších modelov registračných pokladníc Euro s novým softvérom a o upgradovacích balíčkoch.